yükleniyor...

ZTE Axon 7 Mini Tanıtıldı

IFA 2016 teknoloji fuarı kapsamında tanıtılan ZTE Axon 7 Mini modeli göz kamaştırıcı özelliklere sahip. Cihaz oldukça iyi bir performansla dikkat çekiyor.

Çin’in teknoloji pazarında oldukça yeni gelişmeler yaşanırken bir yenisi de ZTE firması tarafından gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz aylarda üst seviye akıllı telefonu olan Axon 7’yi tanıtmıştı. Axon 7 oldukça güçlü ses çıkış performansıyla dikkat çekmişti.

Berlin’de düzenlenen IFA 2016 etkinlikleri kapsamında ise ZTE Axon 7’nin biraz daha küçüğü olan Axon 7 mini modelini tanıttı.

Teknik özelliklerine bakacak olursak adının mini olmasına aldırış etmeyin. Oldukça donanımlı bir telefon olan Axon 7 mini orta segment telefon modelleri arasında yerini alacak konumda. Yeni çıkarılan modelde teknik özelliklerden kısılması ve ekran boyutunun 0.3 inç küçültülmesinden dolayı mini adının verildiği düşünülüyor.

zte axon 7 mini 1

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri

5.2 inçlik Full HD çözünürlüğe sahip bir ekranı olan telefonun, güç biriminde Snapdragon 617 bulunuyor. Mini modelde 32 GB dahili depolama alanı ve 3 GB RAM bulunmakta. Ayrıca microSD kart desteği sayesinde depolama alanı artırılabilir konumda.

Kamera konusunda oldukça iddialı gelen ZTE’nin mini modeli arkada 16 MP ve önde 8 MP çözünürlüklü kameralara sahip. Donanım konusunda oldukça iddialı olan Axon 7 Mini cihazı bu ay içinde 400 dolar etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Berkay Eke / Technosfer

ZTE Axon 7 Mini Tanıtıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ZTE Axon 7 Mini Tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla