Zenfone 2’e Ait Resmi Tanıtım Videoları Yayınlandı !

  • 15 Mart 2015
  • 827 kez görüntülendi.
Zenfone 2’e Ait Resmi Tanıtım Videoları Yayınlandı !

Bildiğimiz üzere CES 2015 konferansında lanse edilen ve bütün çevreler tarafından dikkat çeken bu cihaz mükemmel performansı , etkileyici ekranı ve uygun fiyatıyla bize büyük firmaların pahalıya sattığı telefonları daha uygun bütçeyle alma fırsatı sunuyor zaten serinin ilkinde de böyle bir hedefi vardı ve Türkiye’de de yok sattı diyebiliriz.

the-asus-zenfone-2-1

 

Asus Zenfone 2 özellikle Dünya’nın ilk 4Gb Ram’e sahip akıllı telefonu olarak göze çarpıyordu . Ülkesi Tayvan’da yaptığı tanıtımla beraber fiyatlarını da açıklayan Asus 2 Gblı versiyona 220 Dolar, 4 Gb’lı versiyona ise 285 Dolar fiyatlarını biçti. Gerçekten uygun olan bu fiyatlarda önemli olan bizim ülkemize vergiler dahil ne kadar fiyatlara geleceği. Herkes Bin lira altına odaklanmış durumda adeta 999liralık bir fiyatla çıkarsa bu telefon yok satabilir. Yani her şey Asus’un uygulayacağı stratejiye bağlı.

Android 5.0 Lollipop ile gelen ve 64 bit desteğine sahip İntel işlemcilerle gelen bu telefon gerçekten Asus’u ulaştıracak gibi gözüküyor. Lafı fazla uzatmadan sizi videoyla başbaşa bırakalım. Bizi her zaman takip edin ! 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ