yükleniyor...

ZEISS'ten Iphone 7 İçin Lensler Geldi !!

exolens_43

Lens endüstrisinin önemli isimlerinden ZEISS 2016 yılının başında Iphone 6 ,6plus , 6s ve 6s plus için lenslerini tanıtmıştı. Sıradaki lenslerini Iphone 7 ve 7plus için tanıttı.iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la çekilen fotoğrafların kalitesine üst seviyeye çıkaran lenslerin geniş açı, telefoto ve makro olmak üzere üç çeşidi bulunuyor.

Genellikle DSLR makinelerinde gördüğümüz asferik lens teknolojisini de bu lenslerde görüyoruz. Optik kusurlarınıda olabildiğince azaltılıyor ve görüntü kaybının azaltılmasına imkan sağlıyor.Alüminyumdan yapılan bu lenslerin Aralık ayında piyasaya sunulacak geniş açı lens, yaklaşık 200 dolardan, telefoto lens, 250 dolardan, makro lens ise 200 dolardan satışa sunulacak.

 

ZEISS'ten Iphone 7 İçin Lensler Geldi !! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ZEISS'ten Iphone 7 İçin Lensler Geldi !! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek dijital platform ne demek gta 6 sistem gereksinimleri Bilgi Doktoru