yükleniyor...

Yüksek batarya kapasiteli yeni Vestel Venus V4

Vestel’in yeni akıllı telefonu Venus V4, yüksek bataryası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Vestel Venus ailesinin yeni üyesi V4, hem fiyatı ile hemde donanımsal özellikleri ile dikkati üzerine çekiyor. 5000 mAh bataryaya sahip olan Venus V4, diğer telefonları şarj etme imkanı da sunuyor.

Venus V4, 5.5 inç büyüklüğe sahip, ekranı Gorilla Glass 3 ile korunan cihazda;4 çekirdekli işlemcisi, Android 7 yani Android Nougat işletim sistemi bulunuyor. 4 Çekirdekli işlemcisini 3 GB ram ile destekleyen Vestel, cihaza 32 GB dahili hafıza eklerken 64GB’a kadar SD kart takma imkanı veriyor. 5MP Led flaşlı ön kamerası, 13MP arka kamerası bulunan Vestel Venus V4‘de FM radyo da bulunuyor.

Venus V4 ile diğer telefonları kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Yeni Vestel Venus V4‘ün Türkiye fiyatı 1.099 Türk Lirası olarak belirlenmiş. 

Yüksek batarya kapasiteli yeni Vestel Venus V4 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yüksek batarya kapasiteli yeni Vestel Venus V4 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla