yükleniyor...

Yüce Auto, Škoda Auto Yılın Distribütörü Organizasyonunda İki Ödülün Sahibi Oldu

Yüce Auto, Škoda Auto Yılın Distribütörü Organizasyonu’nda büyük başarı elde etti. Şirket, iki ödüle layık görüldü ve gösterdiği üstün performansla öne çıktı. Yüce Auto’nun müşteri memnuniyeti, satış hizmetleri ve yüksek kaliteli ürünleri hakkında yapılan değerlendirmeler, şirketi ödüle layık gören unsurlar arasında yer aldı. İşte Yüce Auto’nun başarısının sırrı!

Yüce Auto, Şkoda Auto tarafından düzenlenen Yılın Distribütörü organizasyonunda başarılı oldu

 

Human Touch/Müşteri Memnuniyeti kategorisinde birincilik elde edildi

Yüce Auto, tüm dünyadaki 164 distribütör arasında değerlendirilen Yılın Distribütörü organizasyonunda, Human Touch/Müşteri Memnuniyeti kategorisinde en yüksek puanı alarak birincilik elde etti. Bu başarısı, markanın müşterilerine yaklaşımındaki hümanist ve memnuniyet odaklı yaklaşımının bir göstergesi olarak kabul edildi.

Marka ve İnovasyon kategorisinde üçüncülük ödülü kazanıldı

Bununla birlikte, Yüce Auto, Marka ve İnovasyon kategorisinde de üçüncülük ödülüne layık görülerek, markanın yenilikçi ve farklılaştırıcı yaklaşımını taçlandırdı.

Yüce Auto, Škoda Distribütörleri arasında farkını ortaya koydu

Çekya’nın Başkenti Prag’da düzenlenen törende ödülle taçlandırılan Yüce Auto, 2022 yılı boyunca gerçekleştirdiği projeler ve aktivitelerle en dikkat çeken Škoda distribütörlerinden biri olmayı başardı. Marka imajını ve markaya olan tutkuyu her geçen ileriye taşımayı başaran Yüce Auto, aynı zamanda her alanda insan odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini artırmayı sürdürüyor.

Daha önce 2015 ve 2019 yıllarında ŠKODA Auto tarafından dünyadaki 103 distribütör arasında Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”ne 2 kez alan Yüce Auto, 2018 yılında da “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”nü kazanmıştı. Bununla birlikte Yüce Auto 2021 yılında ise satış performansıyla “Uluslararası Satışlar Kategorisinde“ birinciliğini almıştı.

 

Yüce Auto, Škoda Auto Yılın Distribütörü Organizasyonunda İki Ödülün Sahibi Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yüce Auto, Škoda Auto Yılın Distribütörü Organizasyonunda İki Ödülün Sahibi Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? dijital platform ne demek too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama zyxel modem kurulumu demon slayer izle