yükleniyor...

Youtube'un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik Geldi !

Youtube her geçen gün güncellemeleriyle beraber video izlememizi daha zevkli ve kolay hale getiriyor . Yeni güncelleme ile beraber ileri ve geri sarmalar da artık çok kolaylaştı. Detaylar haberimizde..

Youtube’un iOS ve Android uygulamalarında ileri ve geri sarmak çok da kolay değildi . Bu yüzden kullanıcı yorumlarını dikkate alan Youtube, mobil alanda yeni bir güncelleme ile bu soruna bir el attı.

Herhangi bir video izlerken ekrana iki kez hafifçe dokunduğunuzda görüntü 10 saniye ileri veya geri alınabiliyor. Ekrandaki videonun sağ tarafına çift dokunduğunuzda ileri, sol tarafında dokunduğunuzda ise geri sarabiliyorsunuz. Ayrıca ekranda yaptığınız işlemi grafiksel olarak gösteren küçük bir simge de görünüyor.

Bu güncelleme ile birlikte gelen yenilik , çok farklı bir şey gibi gözükmese de ileri ve geriye sarmada büyük kolaylık yaşayacağımız aşikar .

Youtube'un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik Geldi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube'un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik Geldi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? subdomain mi klasör mü rakı fiyatları marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları