yükleniyor...

Youtube'a Hikayeler Özelliği mi Geliyor ?

Snapchat, Facebook, Whatsapp ve Instagram gibi platformların ardı ardına sunduğu ve kullanıcıların severek kullandığı özellik olan Hikayeler özelliğini Google , Youtube platformunda deniyor . Detaylar haberimizde..

Snapchat‘in getirdiği ve ardından Facebook‘un , Whatsapp‘ın ve Instagram‘in kendi platformuna dahil ettiği hikayeler özelliği başka platformların da dikkatini çekmeye devam ediyor. Google da bu özelliğini en çok kullanılan sosyal platformu olan Youtube‘da denemeye başladı .

Abone sayısı 10 binden fazla olan tüm içerik oluşturuculara Topluluk adındaki sosyal yönetim sekmesini dağıtmaya başlayan YouTube, bu konu hakkında da yeni bir şeyler getirecek gibi.

Reels ismi verilen bu yeni özellik kullanıcıların mobil cihazlarından kaydettikleri kısa videoları birleştirerek çeşitli metin ve filtre efektleri uygulamasına imkân tanıyor. Daha sonra bu içeriği özel bir şekilde platformda paylaşabiliyorsunuz.

Diğer platformlardan farklı olarak bu Reels özelliği içeriklerine erişmek için kanal içerisine entegre edilen özel sekmeye geçiş yapmak gerekiyor. Uygulamayı açtığınızda kısacası Instagram’daki gibi hikayeler en üstte toplanmayacak. Reels‘in en büyük farkı diğerlerine göre zamanının sınırsız olması ve istediğiniz kadar tutabilmeniz . 

Bakalım ne zaman bizlerle buluşacak bu özellik ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Youtube'a Hikayeler Özelliği mi Geliyor ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube'a Hikayeler Özelliği mi Geliyor ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla