yükleniyor...

YouTube Yeni Paylaşım Özelliği Yayınlandı

Popüler video paylaşım platformu YouTube yeni paylaşım özelliği yayınlandı. YouTube kullanıcılarının karşısına yeni güncellemeleriyle çıkmaya devam ediyor.

Yeni video paylaşım özelliği sayesinde YouTube platformu üzerinden anlık mesajlaşma sistemine benzeyen bir güncelleme ile istediğiniz videoyu grup halinde paylaşabileceksiniz. Yani bu da demek oluyor ki YouTube üzerinden mesajlaşmanız mümkün olacak.

Aile bireylerinizle, arkadaşlarınızla, yakın dostlarınızla onların da görmesini istediğiniz videoları kolayca hepsine aynı anda gönderebileceksiniz. Bu özellik şimdilik yalnızca Kanada’da kullanılıyor. YouTube yeni paylaşım özelliği için test görevini Kanada’ya yükledi. Bunun sebebi ise Kanada halkının diğer ülkelerden %15 daha fazla video paylaşımı yapmaları.

https://youtu.be/feBF_IY-HI8

YouTube Yeni Paylaşım Özelliği Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Yeni Paylaşım Özelliği Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı rakı fiyatları Market Fiyatları Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında 1997 doğumlu kaç yaşında olur