yükleniyor...

Youtube Kendini Yeniliyor

En büyük video paylaşım sitesi Youtube, tasarımında ve logosunda büyük değişikliklere gitti.

En ünlü video paylaşım sitesi Youtube, arayüzünde ve logosunda ciddi değişikliklere gitti. Geçtiğimiz günlerde gece geç saatlerde gelen güncelleme ile birlikte Youtube yeni arayüzüne geçerken, logosunuda güncelledi.

DİKEY VİDEO İZLEME İMKANI

Yenilenen arayüz ile birlikte artık dikey çekilen videolar tam ekran olarak kolaylıkla izlenebilecek duruma geldi. Artık tamamen eski düzenini değiştiren Youtube, biz artık Google’un bir ürünüyüz diyecek değişikliklere kendini bıraktı. Yeni Arayüzde fontlar, renkler değiştirilirken, materyal tasarıma bürünen Youtube kurumsal logosunda da büyük çaplı bir değişiklik yaptı.

 

 

Youtube Kendini Yeniliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube Kendini Yeniliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla