yükleniyor...

YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi!

Uzun zamandır beklenen popüler video platformu YouTube için karanlık tema özelliği nihayet iOS işletim sistemli cihazlarda aktif hale getirildi.

Uygulama dünyasında popüler olan bir çok uygulamada karanlık tema özelliği kullanılmaya başlandı. Bu akıma YouTube da iOS işletim sisteminde katıldı.

Google, nihayet iOS işletim sisteminde popüler video platformu YouTube uygulamasında karanlık tema özelliğini veren güncellemesini yayınladı. Şu an için herkesin kullanamadığı bu özelliğin kısa bir süre içerisinde her kullanıcıya aktif edilmesi bekleniyor. 

Yeni YouTube güncellemesi sayesinde genellikle akşam saatlerindeki kullanımlarda göz alıcı beyaz tema yerine gözlerinizi daha az rahatsız eden karanlık tema ile dilediğiniz videoyu izleme seçeneğiniz bulunacak.

Güncellemenin kullanımda olup olmadığını merak ediyorsanız iOS işletim sistemli cihazlarınızda App Store üzerinden YouTube uygulamasını güncelleyerek ayarlar menüsünde karanlık tema özelliğinin olup olmadığına göz atabilirsiniz.

YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla