SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1320
489 0

YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi!

YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Uzun zamandır beklenen popüler video platformu YouTube için karanlık tema özelliği nihayet iOS işletim sistemli cihazlarda aktif hale getirildi.

Uygulama dünyasında popüler olan bir çok uygulamada karanlık tema özelliği kullanılmaya başlandı. Bu akıma YouTube da iOS işletim sisteminde katıldı.

Google, nihayet iOS işletim sisteminde popüler video platformu YouTube uygulamasında karanlık tema özelliğini veren güncellemesini yayınladı. Şu an için herkesin kullanamadığı bu özelliğin kısa bir süre içerisinde her kullanıcıya aktif edilmesi bekleniyor. 

Yeni YouTube güncellemesi sayesinde genellikle akşam saatlerindeki kullanımlarda göz alıcı beyaz tema yerine gözlerinizi daha az rahatsız eden karanlık tema ile dilediğiniz videoyu izleme seçeneğiniz bulunacak.

Güncellemenin kullanımda olup olmadığını merak ediyorsanız iOS işletim sistemli cihazlarınızda App Store üzerinden YouTube uygulamasını güncelleyerek ayarlar menüsünde karanlık tema özelliğinin olup olmadığına göz atabilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda YouTube Karanlık Tema Özelliği iOS İşletim Sistemine Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.