yükleniyor...

Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi

Youtube, bugün yayınladığı güncelleme ile beraber iMessage desteğini uygulamasına ekledi. Bu güncelleme ile beraber ne gibi yenilik geldi ? Detaylar haberimizde.

Google, Youtube uygulamasını iMessage desteği ile güncelledi. Apple kullanıcılarını ilgilendiren bu güncelleme ile beraber iMessage kullanıcıları özellikle Youtube’dan bir videoyu iMessage uygulamasında paylaşırken inanılmaz rahat edecekler. Çünkü videoyu paylaşmak için Youtube’a girmenize gerek kalmıyor. Alt kısımda çıkan iMessage destekleyen uygulamalar kısmında Youtube ikonuna tıkladığımızda kendi hesabınız ile giriş yapılıyor ve sonrasında önerilen videolar o kısımda görülüyor.

Ayrıca karşı taraftan gönderilen videoları açarken uygulama Youtube uygulamasına aktarmaksızın , kendi içinde açılıyor ve direkt video karşınıza çıkıyor. Bu özellik son derece rahat ve kullanışlı olmuş diyebilirim. 

Bu güncelleme ile beraber başka eklenen bir özellik ise Video’yu yukarı veya aşağı çektiğiniz zaman eğer playlistinize ekliyse bu video , ordan çıkarabiliyorsunuz . iOS kullanıcıları için gelen bu güncellemeyi AppStore’dan güncellemeyi unutmayın !

Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir zyxel modem kurulumu rakı fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri nabızdan hamilelik testi tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay