SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1023
379 0

Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi

Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Youtube, bugün yayınladığı güncelleme ile beraber iMessage desteğini uygulamasına ekledi. Bu güncelleme ile beraber ne gibi yenilik geldi ? Detaylar haberimizde.

Google, Youtube uygulamasını iMessage desteği ile güncelledi. Apple kullanıcılarını ilgilendiren bu güncelleme ile beraber iMessage kullanıcıları özellikle Youtube’dan bir videoyu iMessage uygulamasında paylaşırken inanılmaz rahat edecekler. Çünkü videoyu paylaşmak için Youtube’a girmenize gerek kalmıyor. Alt kısımda çıkan iMessage destekleyen uygulamalar kısmında Youtube ikonuna tıkladığımızda kendi hesabınız ile giriş yapılıyor ve sonrasında önerilen videolar o kısımda görülüyor.

Ayrıca karşı taraftan gönderilen videoları açarken uygulama Youtube uygulamasına aktarmaksızın , kendi içinde açılıyor ve direkt video karşınıza çıkıyor. Bu özellik son derece rahat ve kullanışlı olmuş diyebilirim. 

Bu güncelleme ile beraber başka eklenen bir özellik ise Video’yu yukarı veya aşağı çektiğiniz zaman eğer playlistinize ekliyse bu video , ordan çıkarabiliyorsunuz . iOS kullanıcıları için gelen bu güncellemeyi AppStore’dan güncellemeyi unutmayın !

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Youtube , iMessage Desteği ile Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.