SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
778
288 0

YouTube Canlı Yayın Özelliği

YouTube Canlı Yayın Özelliği
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

En popüler video paylaşım ve izlenme platformu olan YouTube bilgisayar ortamında desteklediği YouTube canlı yayın özelliğini mobil platforma taşıyor.

İlk canlı yayın özelliğini getiren platformlardan biri olan YouTube bu özelliğini sadece web servisi üzerinden kullanıma sunuyordu. Canlı yayınların tutmasından sonra bu özelliği mobil platforma da taşımaya karar veren YouTube bir diğer canlı yayın uygulaması olan Periscope’a rakip olacak gibi duruyor.

YouTube blog sayfasında yapılan duyuruya göre çok yakın bir süreçte canlı yayın özelliği mpbil platformlara taşınmış olacak. Yapılan duyuru ile birlikte çıkan bir söylenti de Google YouTube canlı yayın özelliğini ilk olarak Android yerine iOS platformuna vermeyi tercih edecek.

Youtube canlı yayın

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" YouTube Canlı Yayın Özelliği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Canlı Yayın Özelliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda YouTube Canlı Yayın Özelliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.