yükleniyor...

YouTube Canlı Yayın Özelliği

En popüler video paylaşım ve izlenme platformu olan YouTube bilgisayar ortamında desteklediği YouTube canlı yayın özelliğini mobil platforma taşıyor.

İlk canlı yayın özelliğini getiren platformlardan biri olan YouTube bu özelliğini sadece web servisi üzerinden kullanıma sunuyordu. Canlı yayınların tutmasından sonra bu özelliği mobil platforma da taşımaya karar veren YouTube bir diğer canlı yayın uygulaması olan Periscope’a rakip olacak gibi duruyor.

YouTube blog sayfasında yapılan duyuruya göre çok yakın bir süreçte canlı yayın özelliği mpbil platformlara taşınmış olacak. Yapılan duyuru ile birlikte çıkan bir söylenti de Google YouTube canlı yayın özelliğini ilk olarak Android yerine iOS platformuna vermeyi tercih edecek.

Youtube canlı yayın

YouTube Canlı Yayın Özelliği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Canlı Yayın Özelliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar gl hf ne demek 1997 doğumlu kaç yaşında olur