yükleniyor...

Yılın Otomobili Yarışması için Test Sürüşleri Tamamlandı!

Yılın Otomobili Yarışması için test sürüşleri başarıyla tamamlandı! Bu yarışmada yer alacak araçların performansı, yakıt tüketimi, kullanıcı deneyimi ve teknolojik özellikleri gibi birçok faktör değerlendirildi. Yapılan titiz testler sonucunda finalist araçlar belirlendi ve heyecanla beklenen sonuçlar açıklanacak. Yılın otomobili yarışması, otomobil tutkunları için büyük bir etkinlik ve bu yıl da heyecan dolu anlara sahne olacak. Yeni otomobil modellerini ve teknolojik yenilikleri yakından takip edenler için de yararlı bir kaynak olacak yarışma sonucunda belirlenen araçların performansı hakkında detaylı bilgiler paylaşılacak.

Otomotiv Gazetecileri Derneği “Yılın Otomobili” Yarışmasında Sona Yaklaşıyor

Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin 8’inci kez düzenlediği “Yılın Otomobili” yarışmasında bir etap daha tamamlandı…

Türkiye’de Yılın Otomobili 2023

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından kesintisiz olarak 8’inci kez düzenlenen “Türkiye’de Yılın Otomobili 2023” yarışmasının sondan bir önceki etabı olan test sürüşleri gerçekleştirildi. OGD üyeleri haziran ayındaki ikinci oylama öncesinde gerçekleştirecekleri test sürüşü için Intercity İstanbul Park’ta bir araya geldi.

Finalist Otomobiller

Üyeler 7 finalist otomobil olan BMW X1, Dacia Jogger, Hyundai IONIQ 5, Nissan X-Trail, Opel Astra, Peugeot 408 ve Toyota Corolla Cross’u test ettiler.

Test Sürüşü Değerlendirmesi

Düzenlenen test sürüşü etkinliğinde otomobillerin yol tutuş, ergonomi, yakıt tüketimi, emisyon oranları, güvenlik, donanım seviyesi ve fiyat-performans özellikleri değerlendirildi.

Kazanan Aday Ödül Töreninde Açıklanacak

Test sürüşünün ardından final oylaması sonucunda en fazla puan alarak kazanan aday, 13 Haziran 2023 Salı günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Diğer Ödüller

Bosch Car Service, Bridgestone, Intercity, Shell Helix Motor Yağları ve TÜVTÜRK sponsorluğunda gerçekleşen “Türkiye’de Yılın Otomobili 2023” yarışmasında ayrıca, “Yılın Tasarımı”, “Yılın Basın Lansmanı” ve “Yılın İnovatif Projesi” dallarında da ödül verilecek.

OGD “Yılın Otomobili” Yarışmasının Test Sürüşleri Gerçekleştirildi

Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin 8’inci kez düzenlediği “Yılın Otomobili” yarışmasında bir etap daha tamamlandı…

Türkiye’de Yılın Otomobili 2023 Test Sürüşleri

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından düzenlenen “Türkiye’de Yılın Otomobili 2023” yarışmasının test sürüşleri Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirildi. Üyeler 7 finalist otomobili test ettiler.

Test Sürüşü Değerlendirmesi

Otomobillerin yol tutuş, ergonomi, yakıt tüketimi, emisyon oranları, güvenlik, donanım seviyesi ve fiyat-performans özellikleri değerlendirildi.

Ödül Töreni 13 Haziran’da

Final oylaması sonucunda en fazla puan alan kazanan aday, 13 Haziran 2023 Salı günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Diğer Ödüller

“Türkiye’de Yılın Otomobili 2023” yarışmasında ayrıca, “Yılın Tasarımı”, “Yılın Basın Lansmanı” ve “Yılın İnovatif Projesi” dallarında da ödül verilecek.

Yılın Otomobili Yarışması için Test Sürüşleri Tamamlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yılın Otomobili Yarışması için Test Sürüşleri Tamamlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Abdül Ne Demek subdomain mi klasör mü gl hf ne demek Market Fiyatları Bilgi Doktoru