yükleniyor...

Yerli 3D yazıcısına Ces 2018'de büyük ilgi

Milli 3D yazıcı markamız Zaxe, tüm dünyaya yeni 3d yazıcısını tanıttı. Tanıtım sonunda olumlu geri dönüşler ile Türkiye’yi gururlandırdı.

Türkiye’nin ilk yerli 3D yazıcı markası Zaxe, Las Vegas‘da düzenlenen Ces 2018 etkinliğine katıldı. Teknoloji severlerin buluştuğu bu fuarda X1 Plus ürünü ile ilgiyi üzerine topladı. 

Ces 2018 fuarında X1 Plus isimli modelini tanıtan Zaxe, tanıtımını Ces 3D Printing salonunda canlı bağlantı ile gerçekleştirdi.

Zaxe yöntici ortağı Koray Kurhan yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getirerek; “Hali hazırda satışta olan X1 modelinin daha iyisi olan X1 Plus‘u tüm dünyaya tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Tanıtımdan sonra gelen geri bildirimler fazlası ile olumluydu. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bizlerin, bu Türkiye’nin başarısıdır.” dedi.

 

Yerli 3D yazıcısına Ces 2018’de büyük ilgi

 

PROFESYONELLER İÇİN ZAXE X1 PLUS

Milli 3D yazıcımız X1’den sonra tüm dünyaya tanıttığımız X1 Plus cihazı tam profesyoneller için hazırlanmış. Yeni model ile birlikte profesyonellere odaklanan Zaxe, geniş baskı hacmi, uzaktan ağ bağlantı kontrolü, daha sessiz yapıya bürünen X1 Plus, ABS ve PLA plastik ve türevleriyle baskı yapma imkanı sunuyor.

Yerli 3D yazıcısına Ces 2018'de büyük ilgi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yerli 3D yazıcısına Ces 2018'de büyük ilgi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla