yükleniyor...

Yenilenen Galaxy Note 7 Resmen Duyuruldu!

Geçtiğimiz yaşadığı bazı sorunlardan dolayı Samsung’u ve kullanıcıları hüsrana uğratan Galaxy Note 7 yenilendi ve resmen duyuruldu.

Geçtiğimiz yaşadığı bazı sorunlardan dolayı Samsung’u ve kullanıcıları hüsrana uğratan Galaxy Note 7 yenilendi ve resmen duyuruldu.

Geçtiğimiz yıl batarya konusunda büyük sıkıntılar yaşayan Galaxy Note 7 modeli Samsung tarafından toplatılma kararı alındıktan sonra gözler Samsung’a çevrildi. Eski amiral gemisini yeniden piyasaya sürüp sürmemesi uzun süre tartışma konusu oldu. Hatta bir dönem Note serisi modellerin bile kaldırılma ihtimali göz önüne alındı. Nihayet Samsung yenilenen cihazı Galaxy Note 7 modelini resmi olarak duyurdu.

Yenilenen modelin adı Samsung Galaxy Note 7 Fun Edition(FE) oldu. Telefonda yer alan en dikkat çekici özellik ise yenilenen pili oldu. Patlamalara sebep olan Galaxy Note 7 modelinde kullanılan 3500 mAh pil, 3200 mAh pil ile değiştirildi. Yani eskiye göre %8.5’lik bir düşüş yaşandı ve pil 8 aşamalı güvenlik kontrolünden geçtiği söyleniyor. Bu aşamanın parça denetiminden montaj e sevkiyat konularına kadar izlenmesine ve güvenliği her noktada ele alacağı belirtiliyor.

Samsung’un yeni kişisel asistanı Bixby de yenilenmiş Galaxy Note 7 modelinde bulunuyor. Cihazın sahip olduğu diğer özelliklere bakacak olursak 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü 5.7 inçlik bir ekrana sahip. Sekiz çekirdekli Snapdragon 821 işlemci biriminden gücünü alacak olan cihaz Adreno 530 grafik işlemcisiyle de donatılmış durumda. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz IP68 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanmış.

S Pen Stylus kalemi ile not almanıza ve çizim yapmanıza kolaylık sağlayan cihazın dört farklı renk seçeneği mevcut. Beklenen satış fiyatı ise yaklaşık olarak 690 dolar. 7 Temmuz itibariyle satışa sunulacak olan Galaxy Note 7 Fun Edition’ın Güney Kore haricindeki ülkelerde şimdilik satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

Yenilenen Galaxy Note 7 Resmen Duyuruldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yenilenen Galaxy Note 7 Resmen Duyuruldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla