yükleniyor...

Yeni Zenfone 3 Modelleri Geliyor

Asus firması, Zenfone 3 serisi telefonlarına iki yeni birey daha getirmeyi hedefliyor. Yeni Zenfone 3 modellerinin özellikleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde Zenfone 3 akıllı telefon modellerini duyura  Asus, özellikle Snapdragon 821 işlemcisini güç birimi olarak kullanan Zenfone 3 Deluxe modeli yoğun ilgi odağı olmayı başardı. Çin’li belgelendirme kuruluşu olan TENAA’ya göre Asus Zenfone 3 serisi telefonlarına 2 yeni model daha hazırlıyor.

Yeni Zenfone 3 Modellerinin Özellikleri

yeni zenfone 3

Görüntüleri sızdırılan ve bazı teknik özellikleri hakkında bilgiler gelen telefonlar, Zenfone 3 modelinin farklı versiyonları olacak gibi duruyor. Yeni çıkacak olan Zenfone 3 modellerinin ikisi de 5.5 inç büyüklükte Full HD Super IPS ekrana sahip olacaklar.

Sekiz çekirdekli Snpdragon 625 işlemcisi kullanacak yeni Zenfone ailesi telefonların bellek konusunda iki farklı model oluyor. Telefonların birinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunurken, diğerinde 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı yer alacak. Tabi bu boyutlar bana yetmez diyorsanız korkmayın, çünkü hafızalar microSD kart aracılığıyla yükseltilebiliyor.

Yeni Zenfone 3 ailesi telefonlarda 4 eksinli OIS özelliğine sahip 16 MP arka, 8 MP ön kamera olacak. Çift SIM kart desteği bulunacak telefonda USB Type-C bağlantı seçeneği yer alacak. Ayrıca parmak izi tarayıcısına sahip olan yeni Zenfonelar 3.000 mAh kapasiteye sahip pili ve Bluetooth 4.2 özelliği ile öne çıkacak.

Berkay Eke / Technosfer

Yeni Zenfone 3 Modelleri Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Zenfone 3 Modelleri Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla