Yeni yıla Taylor Swift’le birlikte Netflix’te girmeye hazır mısınız?

Bütün yılbaşı hazırlıkları tamam metre? Peki, ekranda ne olacak? Netflix, dünyanın en büyük pop yıldızlarından Taylor Swift’in unutulmaz “Taylor Swift reputation Stadium Tour” turnesinin Amerika’daki son konserini 31 Aralık’ta ekranlarınıza getiriyor.

Yeni yıla Taylor Swift’le birlikte Netflix’te girmeye hazır mısınız?

60 bin ferdin katılmış olduğu ve biletleri aylar önceden tükenen bu büyülü gecede unutulmaz sahne şovlarından havai fişeklere bulunmaz bulunmamaktadır! Elbette turnenin dev imzası yaklaşık 20 metre boyundaki kobra Karyn de var.
Taylor Swift ve görkemli performansı 31 Aralık Pazartesi, tüm dünyayla beraber aynı anda Türkiye’de de yayında! Daha iyi bir yılbaşı planı olan mevcut metre?

"Yeni yıla Taylor Swift’le birlikte Netflix’te girmeye hazır mısınız? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni yıla Taylor Swift’le birlikte Netflix’te girmeye hazır mısınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni yıla Taylor Swift’le birlikte Netflix’te girmeye hazır mısınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları