yükleniyor...

Yeni Terminatör’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu !

Bu sıralar sinema gündemini meşgul eden yeni Terminatör filminin vizyona ne zaman gireceği belli oldu. James Cameron’un yapımcısı olacağı film ayrıca Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’la beraber yeni bir üçleme başlatacak. Detaylar haberimizde.

 Sonradan çıkardığı filmleri ile beraber ilk iki filmindeki istihşamından uzaklaşan Terminatör serisi, yeni bir soluk ile beraber tekrar efsane olmayı hedefliyor. Bu filmler için ise somut adımlar sonunda atıldı . Filmin yapımcılığını üstlenecek olan Paramount, filmin vizyon tarihini açıkladı. Özellikle Deadpool filmi ile beraber ismini duyuran Tim Miller’ın yöneticiliğini üstleneceği Terminatör , 26 Temmuz 2019 Tarihinde vizyona girecek.

Avatar’ın yeni seri filmlerinin çekimleri ile şu sıralar uğraşan James Cameron , filmi yönetemeyecek fakat filmde önemli roller üstlenecek gibi gözüküyor. Bu yeni üçlemenin senaryosunda önemli katkıda bulunması bekleniyor.

Cameron’ın yönetmenliğini üstlendiği ilk filmden sonra çıkan tüm Terminator filmlerini yok sayacak yeni üçlemenin senaryosunu hazırlamak için bir senarist ekibi bir araya getirildi. Cameron’ın başını çekeceği bu senarist ekibinde David Goyer (The Dark Knight, Man of Steel), Charles Eglee (Dark Angel), Josh Friedman (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) ve Justin Rhodes (Green Lantern Corps) yer alıyor.

Terminator filmleri ile özdeşleşen Arnold Schwarzenegger’in yanı sıra Sarah Connor rolü ile hafızalara kazınan Linda Hamilton da yeni Terminator üçlemesinin oyuncu kadrosunda yer alacak. 

Yeni Terminatör’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Terminatör’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla