SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
821
304 0

Yeni Sony Kamera Sensörü İlk Kez Galaxy S8'de Kullanılacak

Yeni Sony Kamera Sensörü İlk Kez Galaxy S8'de Kullanılacak
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Yarın resmi olarak duyurulacak olan Samsung Galaxy S8 modelinde Sony tarafından üretilen yeni Sony kamera sensörü ilk kez kullanılacak.

Galaxy S8 modelinin tanıtılmasına saatler kala yeni bilgiler de sızmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S8,  şimdiye kadar hakkında en çok sızıntı telefon olma ünvanına sahip oldu.

sony kamera sensörü

Cihaz hakkında yapılan sızıntılardan bilindiği üzere 12 MP çözünürlüklü tek kamera yer alacak. Tek lensli bir kamera ile gelmesi beklenen amiral gemisinin kamera sensörünün Sony tarafından üretileceği açıklandı. Samsung’un arka kamerasında Sony IMX333 sensörünün yer alacağı duyuruldu. Sony IMX333 sensörü daha önce Sony markalı cihazlar da dahil hiçbir telefonda kullanılmadı. Yapılan açıklamalar dahilinde sensörün özellikleri hakkında bir bilgi verilmedi ancak sensörün adı ortaya çıktı. Yeni Sony kamera sensörü hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için yarın Galaxy S8 tanıtımını beklemeniz gerekecek.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Yeni Sony Kamera Sensörü İlk Kez Galaxy S8'de Kullanılacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Sony Kamera Sensörü İlk Kez Galaxy S8'de Kullanılacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Yeni Sony Kamera Sensörü İlk Kez Galaxy S8'de Kullanılacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.