yükleniyor...

Yeni Samsung Gear VR Türkiye’de

Samsung yeni VR gözlüğünü Türkiye’de satışa çıkarıyor, desteklediği cihazlar ve VR’ın teknik özellikleri haberimizde…

Samsung, Gear VR cihazının yenisini Türkiye’de satışa çıkarıyor. Ergonomik ve yuvarlak hatlara sahip yeni VR gözlüğü, tek elle kullanımı oldukça rahat. 

101 derece görüş açısına sahip cihaz 42 mm’lik lenslere sahip, geliştirilen teknoloji ile bağ ağrısı ve kusma hissini minimuma indiren Gear VR, hem USB 2.0 ve USB Type-C bağlantılarını destekliyor.

 

YENİ SAMSUNG GEAR VR NE ZAMAN ÇIKIYOR

Samsung, yeni Gear VR cihazını 12 Eylül tarihinden itibaren samsungwa web sitesinden satışa çıkarak. Satışa başladığında 449 Türk Lirası etiket fiyatı ile satışa çıkacak. 

 

YENİ SAMSUNG GEAR VR TEKNİK ÖZELLİKLERİ

101 derece görüş açısı, ivme ölçer, Jiroskop ve mesefe sensörü bulunan cihaz 345 gram ağırlında, ayrıca Note 8, S8+, S8, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge+,S6 ve S6 Edge cihazlarını da destekliyor.

 

Yeni Samsung Gear VR Türkiye’de konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Samsung Gear VR Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla