Yeni PS 4, Kingdom Hearts 3 tasarımlı

Kingdom Hearts üç PlayStation 4 Pro limitli sürüm paketi Avrupa ve Kuzey ABD için de duyuruldu.

Yeni PS 4, Kingdom Hearts 3 tasarımlı

E3 2018’de Japonya için duyurulan Kingdom Hearts üç PlayStation 4 Pro limitli sürüm paketi Avrupa ve Kuzey ABD için de duyuruldu. Paket, oyunun çıkış tarihiyle aynı gün 29 Ocak 2019’da, $399.99 USD / $499.99 CAD fiyattan satışa sunulacak.

Yeni Kingdom Hearts 3 tasarımlı Playstation 4 paket içeriği;

  • 1TB Kingdom Hearts konulu PlayStation 4 Pro sistemi.
  • Kingdom Hearts temalı DualShock 4 kontrolcüsü
  • Kingdom Hearts üç Blu-ray diski ve PlayStation 4’e özel dijital içeriklere (PlayStation 4 teması ve Midnight Blue Keyblade) erişim.

Kingdom Hearts 3’e özel PS4 Pro duyuruldu!

Kuzey ABD’da Kingdom Hearts üç kopyası standart sürüm olarak gelecekken, Avrupa’da Deluxe sürüm şekilde istikbal. Deluxe sürümde ekstradan Sora rozeti, SteelBook ve ciltli sanat kitabı bulunuyor. Paket Amerika Birleşik Devletleri’nde Gamestop’a Kanada’da EB Games’e hususi olacak. Avrupa için hususi bir perakendeci açıklanmadı. Aynı şekilde Avrupa için önerilen satış fiyatı bilgisi de verilmedi.

Kingdom Hearts 3 25 Ocak 2019’da Japonya’da ve Asya’da; 29 Ocak 2019’da Kuzey ABD ve Avrupa’da PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

"Yeni PS 4, Kingdom Hearts 3 tasarımlı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni PS 4, Kingdom Hearts 3 tasarımlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni PS 4, Kingdom Hearts 3 tasarımlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları