yükleniyor...

Yeni Nexus Nasıl Olacak?

Google’ın Nexus serisi telefonlarının her yıl piyasanın önde gelen bir markasına yaptırıldığı biliniyor. Geçtiğimiz yıl iki model piyasaya süren Google, cihazlar için LG ve Huawei gibi dev markalarla iş birliği yapmıştı. Bu yıl için HTC ile anlaşan Google’ın, söylentilere göre HTC ile anlaşması 3 yılı kapsayacak. Peki bu yıl çıkacak olan cihaz nasıl olacak?

nexus   nexus

Bilindiği üzere Nexus cihazları bizlere en saf Android deneyimini yaşatıyor. Bu durum HTC kalitesiyle birleştiğinde bu yıl beklentiler yüksek. Daha önceki zamanlarda yeni Nexus’ta Snapdragon 823 işlemci kullanılacağı söylenirken, bu kez gelen yeni haberlerde bu bilgi de çürütülerek Snapdragon 821 işlemci kullanılacağı söyleniyor. Bu da cihazın performansının çok iyi bir noktada olacağını gösteriyor. Tasarımsal olacak ise HTC 10 gördüğümüz, HTC’nin özgün hatlarına yakın bir anlayışla bizleri karşılaması bekleniyor.

Yeni Nexus’un Eylül-Ekim ayları civarında duyurulması bekleniyor. Yeni gelişmelerde sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Utku Can Barut – Technosfer

Yeni Nexus Nasıl Olacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Nexus Nasıl Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek American Horror Story Izle Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek too many requests ne demek subdomain mi klasör mü 2006 kaç yaşında