SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
764
283 0

Yeni Nexus Nasıl Olacak?

Yeni Nexus Nasıl Olacak?
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Google’ın Nexus serisi telefonlarının her yıl piyasanın önde gelen bir markasına yaptırıldığı biliniyor. Geçtiğimiz yıl iki model piyasaya süren Google, cihazlar için LG ve Huawei gibi dev markalarla iş birliği yapmıştı. Bu yıl için HTC ile anlaşan Google’ın, söylentilere göre HTC ile anlaşması 3 yılı kapsayacak. Peki bu yıl çıkacak olan cihaz nasıl olacak?

nexus   nexus

Bilindiği üzere Nexus cihazları bizlere en saf Android deneyimini yaşatıyor. Bu durum HTC kalitesiyle birleştiğinde bu yıl beklentiler yüksek. Daha önceki zamanlarda yeni Nexus’ta Snapdragon 823 işlemci kullanılacağı söylenirken, bu kez gelen yeni haberlerde bu bilgi de çürütülerek Snapdragon 821 işlemci kullanılacağı söyleniyor. Bu da cihazın performansının çok iyi bir noktada olacağını gösteriyor. Tasarımsal olacak ise HTC 10 gördüğümüz, HTC’nin özgün hatlarına yakın bir anlayışla bizleri karşılaması bekleniyor.

Yeni Nexus’un Eylül-Ekim ayları civarında duyurulması bekleniyor. Yeni gelişmelerde sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Utku Can Barut – Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Yeni Nexus Nasıl Olacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Nexus Nasıl Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Yeni Nexus Nasıl Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.