yükleniyor...

Yeni iPhonelar Parmak İzi Taşımayacak!

iPhone X satışa çıktıktan sonra iyi tepkiler alırsa 2018 yılında çıkacak iPhone modellerinde Touch ID’nin yerini Face ID’ye bırakması bekleniyor.

iPhone X ile tanıştığımız FaceID teknolojisi Apple tarafından en gözde güvenlik sistemi olma yolunda ilerliyor. 2018 yılında çıkarılacak tüm iPhone modellerinde parmak izi sensörünün tarihe karışması bekleniyor.

iPhone X modellerinin yakın gelecekte satışa sunulacağı tüm Apple severler tarafından bilinmekte. iPhone X’in hayatımıza girmesi ile birlikte bizleri çok farklı bir güvenlik sistemi bekliyor. Apple, iPhone X modelinde aldığı iyi tepkileri göz önünde bulundurarak 2018 yılında çıkartacağı yeni akıllı telefonlarda FaceID teknolojisini kullanmaya hazırlanıyor. Ancak bu kararı kesin olarak vermesi için iPhone X modelinin satışa çıkıp test edilmesi gerekiyor.

Apple analisti olarak bildiğimiz Ming-Chi Kuo ortaya bir takım iddialar atmış durumda. Bu iddialara göre 2018 yılında piyasaya girecek iPhone cihazları TrueDepth kameraya ve FaceID arayüzüne sahip olacak.

Kuo tarafından yayınlanan geçen ayki rapora göre FaceID teknolojisinin kullanımı iPhone X kullanıcıları tarafından verilen geri dönüşler doğrultusunda hayatta kalacak.

Şu an için Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil ancak iddialar doğruysa Apple’ın hızlı bir şekilde yükselişe geçtiğini yakın zamanda görebiliriz.

 

Yeni iPhonelar Parmak İzi Taşımayacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni iPhonelar Parmak İzi Taşımayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla