yükleniyor...

Yeni Hedef AI ve Snowflake

Google’ın arama motoru pazarındaki baskınlığına meydan okumak isteyen Neeva, sonunda bu hedefinden vazgeçtiğini açıkladı. Ancak Neeva, artık rotasını AI teknolojilerine çevirerek yeni bir adım atacağını duyurdu. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için reklam ve gözetleme işlerinin dışında ödeme yapma fikri ile ortaya çıkan Neeva’nın karşılaştığı engeller deneyimi zorlaştırdı. Google’ın milyar dolarlık anlaşmaları ve kullanıcıları yeni bir arama motorunu denemeye ikna etme zorluğu gibi birçok engelle karşılaşan Neeva, zor ekonomik koşullar ve iş modeli değişikliği ile karşılaştı. Neeva, Bing veya Bard’dan daha kullanışlı olan Neeva AI’yı geliştirmişti ancak bunun yeterli olmadığı görüldü. Günümüzde alternatif arama motorları için uygun dönemler yaşanıyor olsa da Google’ın tahtını sallama yarışı hala sürüyor. Arama motoru hizmetinin 2 Haziran’da durdurulacağı Neeva, muhtemelen Snowflake ve LLM-tabanlı bir alana odaklanacak. Kullanıcılarına geri ödeme yapmayı ve tüm kullanıcı verilerini silmeyi taahhüt eden Neeva’nın kurucuları, kullanıcılarına olan minnettarlıklarını dile getirdi.

Yeni Hedef AI ve Snowflake konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Hedef AI ve Snowflake ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Rüveyda Ne Demek Kütahya Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gl hf ne demek tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur