yükleniyor...

Yeni Gmail Hizmeti Yayında!

Google tarafından güncellenen yeni özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşan Gmail artık daha kullanışlı bir hale geldi. Pek çok alanda yenilik yaşayan e-posta hizmeti uygulaması geliştirmeleri bunlarla da sınırlı kalmayacak.

Popüler e-posta hizmeti sağlayan Google markası olan Gmail yeni görünümüyle hizmete girdi. İçinde bulunduğumuz ayın başlarında söylentiler halinde başlayan bilgiler doğrultusunda e-postayı daha sonra hatırlatma, gizli mod özellikleri gibi çeşitli yeniliklere kavuşan Gmail kullanıcılara resmi olarak sunuldu.

Gmail’in web sayfası üzerindeki görsel tasarım konusunda da iyileştirmeler yapılacak. The Verge ile görüşme gerçekleştiren Gmail Ürün Müdürü Jacob Bank, Google’ın yeni tasarımının kullanıcılar karşısında daha güvenli ve üretken olmalarını sağlamak amacıyla üretildiğini belirtti.

Gizli mod ile hayatımıza giren bir yenilik de her bir mesaj için iki adımlı kimlik doğrulama sisteminin geliştirilmesi oldu. Bir kullanıcıya özel bir e-posta göndermek istediğiniz zaman alıcı kişi öncelikle telefonuna gelen şifreyi girecek ve ardından gelen e-postayı açabilecek.

Gmail hizmetine eklenen bir diğer özellik olan gelen e-postayı daha sonra tekrar hatırlat özelliğini kullanmak isteyen kişiler gelen e-posta üzerine geldiklerinde “arşivle, sil, okundu olarak işaretle” seçeneklerinin hemen yanında yer alan “ertele” butonuna tıklayarak özelliği aktifleştirebilirler.

Tekrar hatırlatma özelliği web sayfası üzerinden yapılan girişlerde mobil uygulama kullanım hissiyatı veriyor.

Gmail’in yenilenmesiyle birlikte hayatımıza giren bir diğer özellik ise mail içeriğinde yer alan eklerin maili açmadan gelen kutusu üzerinden direkt olarak erişim imkanı sağlaması oldu.

E-posta hizmeti sayfasında yapılan bir diğer önemli değişiklik ise ekranın sağ tarafından açılan bir panel yardımıyla organizasyon ya da etkinlik işlerinizin planlamasını yapabilmeniz sağlanıyor.

Yeni Gmail Hizmeti Yayında! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Gmail Hizmeti Yayında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Sportboss Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek 2006 kaç yaşında 1997 doğumlu kaç yaşında olur