yükleniyor...

Yeni Duster'ları çok seveceksiniz

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılan yeni Duster’ların hem iç hemde dış görünüşü neredeyse tamamen değiştirilmiş. Yeni gelen teknik özellikleri ile yeni Duster’lar tam size göre.

2017 Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda tanıtılan yeni Dusterlar, değiştirilen iç ve dış görünümü ile daha güzel hale getirilmiş.

4×2 ve 4×4 iki farklı versiyonu bulunan yeni Duster’lar, en konforlu SUV konforu sunuyor. Ergonomik yapısı ile sürüş deneyimini daha iyi hale getirilmiş yeni Duster‘lar da iç mekana giren sesler ise yarı yarıya düşürülmüş.

YENİ DUSTER’LARIN ÖZELLİKLERİ

Yeniden tasarlanan Duster’ların yeni özellikleri de belli oldu. Yeni Dusterlar da; 360 derece kamera, hız ayarı, hız sınırlayıcı, yokuş kalkış desteği, yokuş iniş desteği, otomatik yanan farlar, eller serbest kart sistemi, otomatik klima, elektrik takviyeli direksiyon, perde hava yastıkları ve kör nokta uyarı sistemi bulunuyor.

yeni duster ve eski duster yan yana

YENİ DUSTER’LARIN MOTOR GÜÇLERİ

Yeni Duster’larda Benzinli, Dizel ve LPG versiyonlu araç tipleri mevcut. Benzinli olarak 1.6 SCe 115bg ve 1.2 TCe 125 bg versiyonları mevcut ve hem 4×2 ve 4×4 manuel tipleri ile satılmakta.

LGP’li olarak ise manuel 1.6 SCe 115 bg motoru mevcut.

Dizel olarak ise manuel 1.5 DCi 90 bg sadece 4×2 versiyonu, 1.5 dCi 110 bg 4×2 ve 4×4 versiyonu mevcut. Yine dizel otomatik ise 1.5 dCi 110 bg 4×2 versiyonu satışa çıkacak. 

Yeni Duster'ları çok seveceksiniz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Duster'ları çok seveceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla