yükleniyor...

Yeni Austral Türkiye’de! 1 Haziran’da Türkiye’de satışa sunuluyor!

Yeni Austral, Türkiye’de sonunda satışa sunuldu! Bu muhteşem ürün grubu, 1 Haziran’da piyasaya çıkacak ve uzun süredir bekleyen Türk müşterilerine sunulacak. Yeni Austral, kaliteli ve güvenilir bir marka olarak tanınıyor ve sağlıklı bir yaşam tarzı için doğal malzemeler kullanarak üretiliyor. Ürünlerimiz arasında vitaminler, mineraller, bitkisel takviyeler ve protein tozları gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Sağlık ve spor meraklılarının tamamen beğeneceği bu ürünleri kaçırmayın ve koşullarınızı artırmak için içini rahatça kullanın. Yeni Austral, sağlıklı bir yaşam tarzını yansıtan bir marka olarak, Türkiye’deki tüketiciler tarafından beğenilecektir. İnanılmaz faydaları hemen keşfedebilir ve daha sağlıklı bir yaşama doğru ilk adımınızı atabilirsiniz!

Yeni Renault Austral: En İyi Renault Olma İddiasıyla Tanıtıldı

Renault Austral ve Teknoloji Esprit Alpine

1 Haziran’da Türkiye’de satışa sunulacak olan Yeni Renault Austral, Renault’nun SUV kategorisindeki temsilcisi ve değişen kalite anlayışının en somut göstergesi olarak dikkat çekiyor. İlk kez dinamik ve sportif Techno Esprit Alpine versiyonuyla sunulan Yeni Austral, 160 bg mild hybrid motor seçeneğiyle sürücülere yüksek performans ve üstün sürüş konforu sunuyor. 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi, 12,3″ dijital gösterge paneli ve 9″ bilgi-eğlence sisteminden oluşan 564 cm2 OpenR ekranları, multi-sense teknolojisi ve 16 cm ileri geri hareket edebilen arka koltuklarıyla otomobilin sürüş konforu üst seviyeye taşınıyor.

Yeni Renault Austral’ın Fiyatı

Çanakkale Gökçeada’dan Türkiye yollarına çıkan Yeni Renault Austral, 1 Haziran’dan itibaren Renault yetkili satıcılarında kullanıcılarla buluşacak. Lansmana özel 1 milyon 190 bin TL fiyatıyla satışa sunulacağı açıklanan Yeni Renault Austral, donanım özellikleri ve teknolojik yetenekleriyle kullanıcıların beklentilerini üst seviyede karşılıyor.

Mais A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş’ın Yorumları

MAİS A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, “SUV gövde tipi ve C-SUV alt segmenti Türkiye’de her geçen gün daha da güçleniyor. Bugün Türkiye’de satılan her 2 araçtan 1’ini C segmenti modeller oluştururken, en çok satılan gövde tipinde de SUV modeller yer alıyor. Bugüne kadarki en iyi Renault olarak konumlandırdığımız, aynı zamanda da AUTOBEST jürisinin “2023 Avrupa’nın Satın Alınacak En İyi Otomobili” ödülüne layık gördüğü Yeni Renault Austral ile C segmentindeki hakimiyetimizi güçlendiriyoruz. Türkiye’de daha sportif Esprit Alpine donanımıyla satışa sunulan ilk model olma özelliğine sahip yeni Renault Austral, verimli 160 bg mild hybrid motor seçeneğiyle de çok iddialı. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına hem teknolojik hem de tasarım özellikleriyle cevap veren yeni Renault Austral ile beklentilerin de üstüne çıkıp C-SUV segmentinde liderliği hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

İç Tasarım ve Dış Tasarım

Yeni Renault Austral, yüksek kalite algısı sunan ve duyguları harekete geçiren silüetiyle birlikte özenle şekillendirilen güçlü çizgilere sahip. Renault’nun yeni “duygusal teknoloji” tasarım ilkeleriyle birleşen, 3D derinlik efektli yüksek teknoloji arka farları ve ön farlarda elmas şeklinde desenler gibi detaylarla zarif bir tasarıma sahip Yeni’ Austral, çok özel bir saten mineral gri rengiyle Atletik görünümü vurgulanıyor.

Yeni Renault Australın iç mekanı, 564 cm2 OpenR Link bilgi-eğlence sistemiyle sürüş keyfi verirken, modern yapılı orta konsoluyla sürücü ve ön yolcunun yaşam alanlarını net bir şekilde ayırıyor. Pratik bir depolama alanına sahip ileri geri ayarlanabilir el desteği, 9” OpenR bilgi-eğlence ekranını konforlu bir şekilde kumanda etmenizi sağlarken ayrıca telefonunuzu kablosuz şarj edebileceğiniz bir alan olarak da işlev görüyor.

Yeni Austral Türkiye’de! 1 Haziran’da Türkiye’de satışa sunuluyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Austral Türkiye’de! 1 Haziran’da Türkiye’de satışa sunuluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? sosyal medya faydaları mastika rakı fiyatı rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri Bilgi Doktoru 2006 kaç yaşında