yükleniyor...

Yeni Apple Watch Series 3 Tanıtıldı

LTE desteği sunan yeni Apple Watch Series 3 modelleri tanıtıldı. Apple etkinliğinde tanıtılan görkemli ürün teknoloji severlerde şimdiden heyecan yarattı.

Apple, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle birlikte teknoloji dünyasına birbirinden güzel ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni nesil Apple Watch da bunlardan biri. 

Apple Wacth, Series 3 ve watchOS 4 ile Yoluna Devam Ediyor!

Apple Watch Series 3 kendiyle birlikte muhteşem bir özelliği de beraberinde getirmekte: Hücresel veri desteği.

Çift çekirdekli işlemcisi ile bir önceki Apple Watch modeline göre %70 daha hızlı olacak. Yaklaşık olarak 18 saat pil ömrü bulunan akıllı saatin sahip olduğu en önemli özelliği LTE desteği sunması. 

Yeni Apple Watch ile iPhone’unuzdan yapmak istediğiniz aramaları mesajları akıllı saatiniz üzerinden yapacağınız işlemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı saatin sahip olduğu bu özelliği kullanmak için ayrı bir SIM kartı almak zorunda değilsiniz. Apple Watch Series 3 ayrıca suya karşı da dayanıklı bir ürün olacak. Sahip olduğu 8 GB dahili depolama alanı içerisinde 2 GB’ını müziklere ayırıyor.

watchOS 4 ile sağlığın ön plana çıkarıldığı bir güncelleme desteği sunan akıllı saat ile şu ana kadar üretilen en iyi akıllı saat olması iddiasını korurken sahip olduğu kalp atışını ölçen sensörün en iyi ölçümleri sağladığı söyleniyor. Heart Study adı verilen özellikle birlikte anlık durumunuza göre ölçüğü kalp ritimlerini analiz ederek size veriler sunuyor.

Apple Watch Series 3  bizlere iki farklı fiyat etiketi sunuyor. LTE desteği bulunan akıllı saatlerin fiyatı 399 dolar, normal versiyonu ise 329 dolar fiyat etiketine sahip. Yeni Apple Watchlar 15 Eylül’den itibaren ön siparişle satın alınabilecek. 22 Eylül’den itibaren Apple Watchlar sahiplerine kavuşacak.

 

Yeni Apple Watch Series 3 Tanıtıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Apple Watch Series 3 Tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla