yükleniyor...

Yazın doğru araç bakımı maddi hasarlara engel oluyor

Yaz mevsimi araç bakımı için en uygun dönemdir. İyi bir araç bakımı, hem aracınızın ömrünü uzatır, hem de maddi hasarlara engel olur. Sıcak yaz günlerinde araçlar daha çok zorlanır ve bu nedenle araç değer kaybı yaşayabilir. Ancak, doğru araç bakımı ile bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Yazın araç bakımınızı düzenli olarak yaparak, aracınızın performansını arttırabilir ve daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Unutmayın, iyi bir araç bakımı hem size hem de aracınıza fayda sağlar!

Rabam ile Araçlar Yaza Hazır

Rabam, araç sahiplerine bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt ve lastik değişimi olmak üzere toplam 7 alanda 50’den fazla hizmet sağlayarak tüm ihtiyaç duyulan hizmetleri tek platform üzerinde sunuyor. Yaz aylarına girerken Rabam, araç ve klima bakımını önererek sürücülere can ve mal güvenliği için önemli bir hizmet sağlıyor.

Araç Bakımı ile Güvenli Sürüş

Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan, yazın araç bakımının güvenli bir sürüş için en önemli adımlardan bir tanesi olduğunu belirtiyor. Araç sahiplerinin fark edemediği, ancak zamanla büyük sorunlara yol açabilecek hasarların oluşmasını önlüyor. Rabam, araç bakım hizmeti ile sürücülerin arabalarını evden-eve teslim ederek zaman ve maliyetten tasarruf etmelerine olanak sağlıyor.

Düzenli Klima Bakımı ile Sağlıklı Sürüş

Sıcak havalarda klimaların çalışması daha da önemli hale geliyor. Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan, yaz aylarında klimaların düzenli bakımının sağlıklı bir sürüş için vazgeçilmez olduğunu belirtiyor. Klima filtreleri toz, polen ve diğer kirleticileri filtreleyerek araç içerisindeki hava kalitesini arttırıyor. Düzenli klima bakımı sayesinde araçların soğutma sistemi performansı yükseliyor, sürüş sırasında arabanın iç sıcaklığı daha hızlı ve etkili bir şekilde düşüyor. Bu sayede solunum problemleri, alerjik reaksiyonlar ve diğer sağlık sorunları riskleri azaltılıyor.

Ücretsiz Uygulama ile Dijital Asistanlık Hizmeti

Rabam’ın ücretsiz olarak indirilebilen uygulaması, araç sahiplerinin muayene ve yıllık bakım tarihlerini takip etmelerine olanak sağlıyor. Uygulama, Rabam’ın dijital asistanlık hizmeti ile kullanıcılara akıllı hatırlatmalarla araçlarının ihtiyaçlarını bildiriyor. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen uygulama ile kullanıcılar, Rabam’ın 50’den fazla hizmetine tek tıkla erişebiliyor.

Rabam Hakkında

Rabam, araç sahiplerine tüm ihtiyaç duyulan hizmetleri kolay ve güvenilir bir şekilde sunan bir platformdur. Bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt ve lastik değişimi olmak üzere toplam 7 alanda 50’den fazla hizmet sunarak araç sahiplerine zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Yazın doğru araç bakımı maddi hasarlara engel oluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yazın doğru araç bakımı maddi hasarlara engel oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir subdomain mi klasör mü gl hf ne demek