Yava Sosyal Medyayı Hızlandırma

  • 12 Ekim 2015
  • 1.467 kez görüntülendi.
Yava Sosyal Medyayı Hızlandırma

Sosyal Medya severlerin yavaşlık nedeninden şikayet ettiklerini günlerdir görüyoruz. Daha hızlı sosyal medya’ya bağlanmak için Vpn tarzı uygulamaları kullanabilirsiniz. Hem bilgisayarınızı fazla yormayacak bir uygulamayı sizlere tanıtmak isterim, ZenMate kullanarak sosyal medya dahil olmak üzere bir çok yerde gezinti hızınızı arttırabilirsiniz.

ZenMate uygulaması Mac, Windows, Android ve Ios platformlarında kullanabilirsiniz ne yazık ki yine Windows Phone için bir uygulama bulamadık.

ZenMate’yi kullanabilmek için ilk önce kayıt olmanız gerekiyor bazen aktivasyon kodu geç gelebilir. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox gibi güncel tarayıcılar için eklenti şeklinde hazırlanmış.

İndirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

ZenMate Nasıl Kullanılır?

Bizler Google Chrome tarayıcısında denedik. Ayarlar kısmını yanına gelen icon ile ilk önce kayıt olabilir veya üyeliğiniz var ise giriş yapabilirsiniz. Daha sonra herhangi bir ülke seçmenizi isteyecek premium olmayan kullanıcılar için; Almanya, Romanya, Hong Kong, Birleşik Devletler gibi ülkeleri seçebiliyoruz. Seçimimizden sonra biraz yavaş gelebilir yaklaşık 5 dakika gibi bir süreden sonra yavaş girdiğiniz sosyal medyalar hatta tüm sitelere giriş hızınız maksimum artacaktır.

İşinize yaradıysa veya yaramadıysa bizlere yorum olarak bild

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ