Yatıcımcıların gözü altcoinlerde

Kripto para piyasasında 2019 yılında altyapısını güçlendiren altcoinlerin laf sahibi olacağı öngörülüyor.

Yatıcımcıların gözü altcoinlerde

Yeni dünyanın kazanç araçları içinde yerini alan kripto paralar, 2019 senesinde yeniden adından çok laf ettirecek benzer biçimde görünüyor. 2018 yılındaki inişli çıkışlı grafiğin ardından uzmanlar, 2019 yılında yaşanacak bir boğa endüstrisi öngörüyor.

Bitcoin’in lokomotif olarak başı çektiği kripto para piyasasında, 2019’da yatırımcıların altcoinlere yönelmesi bekleniyor. Bitcoin’in bundan sonra yeterli alakayı gördüğü ve hantallaştığı, daha da kıymet kazanması için balina diye tabir edilen yatırımcıların taşın altına elini koyması icap ettiğinin 6 çiziliyor. Bu sebepten birtakım altcoinler, geliştirdikleri projeler ve muhtelif iş ortaklıklarıyla altyapılarını güçlendirerek hem Bitcoin’den müstakil değer kazanmayı bununla beraber gelecekte piyasada daha çok laf sahibi olmayı hedefliyorlar.

2019 yılının kripto paralar için büyük beklentiler vaat ettiğini dile getiren Türkiye’nin ilk yerli kripto parası Intexcoin’in CEO’su Erdoğan Köse, “Kripto paralar için pek bereketli olmayan bir yılı geride bırakırken gelecek yıldan çok umutluyuz. Kripto paralar artık tüm dünyaya varlığını kabul ettirdi. Mühim olan bundan sonraki gelişim süreci iyi mi olacak. Bitcoin bu işin öncüsü olduğundan hala en popüler kripto para olmayı sürdürüyor. Bir sene önceki mucizevi yükseliş bir anlamda Bitcoin’i bütün dünyaya tanıtarak olağan değerinin fazlaca üzerine çıkmasını sağlamış oldu. Bu yükselme ayı piyasasına girilmesiyle kısa sürede yerini rutin bir düşüşe bırakırken altcoinler de oluşan dalgalanmalara nazaran kendi şeklini çizmek için harekete geçti.” dedi.

Altcoinlerin altyapı güçlendirme çalışmalarıyla ve ortaklıklarla bundan böyle kendi göbeğini kendilerinin kesmek istediğini belirten Erdoğan Köse şunların altını çiziyor: “2019 altcoinlerin yılı olacak. Bitcoin’in kısa vadede eski yüksek rakamlara erişmesi pek muhtemel görünmüyor. Özellikle bazı altcoinler sessiz fakat derinden aşama kaydediyor. Örneğin; Ripple dünya çapında bankalarla yaptığı anlaşmalarla yatırımcılarına uzun solukta güzel bir gelecek vaat ediyor. Hatta Ripple ile ülkemizden bir banka üzerinden nakit transferi yapılmaya da başlanıyor. Kullanımın bu denli çoğalması kripto paranın da değerinin artmasını sağlayacaktır. Biz de Intexcoin şekilde altyapımızı ürettiğimiz projeler ile destekliyoruz. Intexplace adında ancak kripto nakit ile çalışan ve GET sisteminin uygulanabildiği dünyadaki ilk, belki de hala tek olan tecim portalını yaptık. Alışverişte kullanabilmek için ilkin kahve otomatlarında entegrasyon yaptık. Test platformlarımızda bunu Norveç’te yer alan bir kahve şirketi ile beraber gerçekleştirdik. Şimdi bütün bunların beraberinde insanlığın en temel sorununa çözüm edinebilmek için de Intexcharity doğrudan af projemizi hayata geçiriyoruz. Bu da sahasında tek olan bir proje. Doğrudan gereksinim malikine giden izlenebilir ve devamlı bir yardım projesi. Yardım alanların kim tarafınca yapıldığını bilmediği, dolayısıyla özsevi ve gururu kırılmadan gereksinimlerini görebildiği büyük bir plan. Tüm bu projeler ışığında ürettiğimiz kripto paranın, değerlenerek bizlere, yatırımcılarımıza, ihtiyaç sahiplerine devamlı ve sürdürülebilir bir fayda sağlamasını amaçlıyoruz.”

"Yatıcımcıların gözü altcoinlerde konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yatıcımcıların gözü altcoinlerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yatıcımcıların gözü altcoinlerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları