yükleniyor...

Yapacaklarınızı Unutuyorsanız Bu Uygulama Tam Size Göre

Yapacağınız işleri unutuyorsanız, bu uygulamaya not alarak artık ben unutuyorum demeye son!!!

Sade ve şık bir tasarıma sahip olan Memory Helper, artık bilmiyordum unuttum gibi kelimeleri sizlere unutturacak bir uygulama, bu uygulama ile birlikte artık günlük neler yapacağınızı not alarak anlık olarak yapacaklarınızı listeletebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

 

TÜRKÇE DİL DESTEĞİ İLE DAHA KOLAY KULLANIM İMKANI

Bu uygulama Türkçe dil desteği bulunuyor ve bu ne demek diye düşünmek yerine kendi dilimizde kolay kullanım imkanı veriyor.

 

MEMORY HELPER UYGULAMASINI NASIL İNDİRİRİM?

Memory Helper uygulamasını Google Play Store’a girererek “Memory Helper” diye aratıyoruz. Daha sonra ise yükle diyerek yüklüyoruz. Son olarak ise + tuşuna basık yapacağımız işleri ekliyoruz.

Sadece bu kadar 🙂

Yapacaklarınızı Unutuyorsanız Bu Uygulama Tam Size Göre konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yapacaklarınızı Unutuyorsanız Bu Uygulama Tam Size Göre ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla