SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1661
615 0

Yandex Navigasyon İçin Yenileme

Yandex Navigasyon  İçin Yenileme
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Bayramın da yaklaşmasıyla birlikte karayolunda artan yoğun trafiği azaltmak için çeşitli alternatif yolar sunan Yandex Navigasyon  uygulaması 30 Haziran’da açılışı gerçekleştirilen Osmangazi Köprüsü’nü harita alanına kattı.

Ülkemizde gerçek zamanlı trafik bilgisini anında aktaran ilk navigasyon uygulaması olan Yandex Navigasyon kullanıcılara trafiğin anlık durumuna göre alternatif gidiş yolları sunuyor ve bu sayede trafik içine girmeyi az da olsa engelliyor. Yol çalışması, değişen güzergah, yeni yollar, köprü ve tünellerle sürekli güncellenen haritası ile kullanıcılara iyi bir kullanım seçeneği sunuyor.

Dün açılışı gerçekleştirilen İzmit Körfezi’nde yer alan Osmangazi Köprüsü’nün navigasyon uygulamasına eklenmesi de uzun bir zaman almadı.

Açılışı yeni yapılan köprünün bayram süresince seyahat yapacak kişiler için uygun bir alternatif seçenek halini alacak gibi görünüyor.

Berkay Eke / Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Yandex Navigasyon İçin Yenileme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yandex Navigasyon İçin Yenileme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Yandex Navigasyon İçin Yenileme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.