yükleniyor...

Yandex.Metro Ulaımdaki Yardımcınız Olacak!

Yapılan bu yeni uygulama sayesinde İstanbullular artık daha kolay ve kestirme yollarla seyahat imkanı bulacaklar. Bu uygulama içinde merto, metrobüs, tramvay ve füniküler gibi tüm ulaşım araçları yer alıyor.NillmVtsrZUZgUYA3c JEg8UT3M1 kuAR z77c6IO3 hOuUrbQfM7DV5fkfdpB9zFoza1mqcRd9WGP6uvkmGspNtmr9FsaEBb320Xbxn4kxjGJ3VeZJNidlYTWEwsJlQZyW5fCUwefARQ4UaZXfArO2yzT9Ni0rUQbwAn 1jKxY=w576 h255 ncSon derece sade yapısıyla herkesin kullanabileceği bu uygulama harita üzerinde yapılan birkaç ufak dokunuşla rotanızı belirlemenizi sağlıyor. Ayrıca bu uygulama ile ortalama yolculuk sürelerini de görecek olan kullanıcılar kendileri için en uygun yolu seçme imkanını bulacaklar.

Bir diğer güzel özellik ise hangi vagona binmeniz gerektiğini bu uygulama söyleyecek. İnişlerde ve binişlerde istasyondan rahatlıkla ayrılabilmeniz için hangi vagona binmeniz gerektiğini anlaşılır çizilmiş grafiklerle göreceksiniz. Bu sayede ulaşmak istediğiniz yere vakit kaybı yaşamadan gideceksiniz. Uygulama, internet bağlantısına ihtiyaç duymadığı için; bağlantınızın olmadığı ya da hattınızın çekmediği durumlarda bile Yandex.Metro’nun tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Uygulamanın iOS sürümi için AppStore, Android sürümü için ise Google Play uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz. Yandex.Metro hakkında detaylı bilgiyi yandex.com sayfasından bulabilirsiniz.

Yandex.Metro Ulaımdaki Yardımcınız Olacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yandex.Metro Ulaımdaki Yardımcınız Olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.