XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim

XPG’nin kaliteli sesi ve ergonomisiyle dikkat çeken EMIX H30 ve SOLOX F30 Amfiden oluşan kulaklık seti, çevrimiçi mağazalarda %50’yi aşan indirimlerle oyuncuları bekliyor.

XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim

Ürettiği yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleriyle dünya çapında saygın bir yere ADATA, XPG markası altında oyunculara yönelik mamüller de sunuyor. Firmanın oyunlarda yüksek ses kalitesi arayan oyuncular için ürettiği EMIX H30 kulaklık ve SOLOX F30 amfiden oluşan set düzenlenen bir kampanya ile %50’yi aşan indirimlerle satışta.

Rahatlık ve Kaliteli Ses Bir Arada

XPG EMIX H30 barındırdığı 53mm çapındaki sürücüleriyle geniş bir aralıkta yüksek kaliteli sesler sunmayı başarıyor. 32ohm empedans kıymetine sahip kulaklık; PC, konsol ve mobil cihazlar benzer biçimde pek oldukça aygıtta tak-çalıştır desteği sunuyor. Böylelikle farklı cihazlar için farklı kulaklık kullanmaya gerek kalmıyor.

XPG H30 kulaklıkla beraber gelen SOLOX F30 ise kulaklığın performansını ciddi miktarda artırıyor. Hem harici bir ses kartı hem de yükselteç görevi gören SOLOX F30 ayrıca 7.1 surround ses efekti vererek seslere derinlik katıyor ve oyunlarda sesleri dinleyerek yer belirlemeyi sağlıyor. Oyun, film, müzik ve konferans şekilde dört ön kayıtlı ses ayarı bulunan SOLOX F30 aynı anda birden çok cihaz bağlama imkânı veriyor. Böylelikle kulaklık ve harici hoparlörlere istenirse aynı anda veya ayrı ayrı şekilde ses vermek mümkün oluyor.

EMIX H30’un nefes saha, hafızalı köpükten kulak yastıkları, kafaya uyum sağlayan elastiki baş bandıyla uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık yaşatmıyor. Kulaklıkların kulağa sıkı fakat rahatsız etmeyecek şekilde oturmasını sağlayan tasarımı ise çevreden gelen sesleri ve dışarı çıkan sesi azaltıyor.

Kaçırılmayacak İndirim Fırsatı

Sağlam örgü kablo, altın uçlu konektörler ve sesleri istenilen halde ayarlamaya izin veren XEAR yazılımı benzer biçimde daha pek fazlaca artısı bulunan EMIX H30 SOLOX F30 oyuncu kulaklığı, kısa bir müddet için %50 aşan oranlarda indirimle satışta. Türkiye’nin en popüler çevrimiçi mağazalarında 591TL’den başlamış olan fiyatlarla satılan XPG EMIX H30, kaliteli bir kulaklık arayan oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

"XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları