Xperia Z4,Xperia Z3+ Adıyla Satılabilir

  • 28 Nisan 2015
  • 785 kez görüntülendi.
Xperia Z4,Xperia Z3+ Adıyla Satılabilir

Sızan haberlere göre Sony firmasının yeni amiral gemisi Xperia Z4 , tüm dünya ülkelerinde Xperia Z3+ adı ile satılabilir.

Sony , rakiplerinin çok güçlü telefonlar üretmesinin ardından geçtiğimiz günlerde bu rekabete yenik düşmemek için amiral gemisi Xperia Z4 modelini geçtiğimiz günlerde resmen duyurmuştu.Sony , Xperia Z4 modelini anavatanına itafen duyuracak gibi.Yani bunu biraz açarsak , Xperia Z4 ismi sadece Japonya’da kullanılacak gibi gözüküyor.Diğer dünya ülkerinde aynı modelin ismi Xperia Z3+ olarak anılacak.

Telefonun mayıs ayında dünya pazarına sürülmesi planlanıyor.Sony’nin Z4 için tasarladığı model , incelik gibi fiziksel özellikler kullanıcıları pek tatmin etmedi,Sony yakın bir zamanda yeni bir amira gemi duyurusu yapacak gibi.Çünkü Xperia Z4 için tasarlanan aksesuarlar , z3+ modeli için de tamamen uyumlu gözüküyor.

XperiaZ4-LEAK-Sony-01-970-80

Sitede kılıflar bölümünde en dikkat çekici yer ise Z4 kılıflarında Z3+ ifadesinin de yer alması.Bu da global pazarda ismin değişme ihtimalini güçlendirir nitelikte.

Sony’den kısa bir zaman önce Xperia P2 modeline ait sızıntılar internette paylaşıldı.P2 , gelen haberlere göre üst segmente hitap eden bir cihaz olacak ve belkide Sony’nin yeni amiral gemi ünvanını sırtlayacak…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ