yükleniyor...

Xperia XA Nougat Güncellemesi Yayınlandı

Sony’nin yaklaşık 1 yaşındaki gözdesi Xperia XA modeli için bugün Android Nougat güncellemesi yayınlandı. Sony’nin yeni güncellemesinin detayları haberimizde!

Sony’nin yaklaşık 1 yaşındaki gözdesi Xperia XA modeli için bugün Android Nougat güncellemesi yayınlandı. Sony’nin yeni güncellemesinin detayları haberimizde!

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında satışa sunulan Sony Xperia XA Ultra modeli ile orta seviye bir telefonu piyasaya sürmüştü. Android 6.0.1 Marshmallow sürümüyle gelen cihaz Nougat sürümünün çıkmasından uzun bir süre sonra nihayet yeni Android sürümüne ve özelliklerine kavuştu. Eğer hâlâ bir güncelleme sorgusu yapmadıysanız hemen yapın. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki güncelleme tüm modellere şu an için gelmedi.

XPERIA XA ULTRA ANDROID NOUGAT GÜNCELLEMESİ

Xperia XA Ultra modellleri F3211 ve F3212 sürümlerine bugün dağıtılan güncelleme ile artık Android 7.0 Nougat sürümüne geçmiş oldu. Xperia XA Ultra modellerinin  F3215, F3216 ve F3213 sürümleri de mevcut. Bu modeller Asya ve Amerika merkezli cihazlar. Güncelleme ise şimdilik Avrupa çıkışlı modeller için yayınlandı. Eğer cihazınız Avrupa sürümlü Sony Xperia XA Ultra modeli ise hemen yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol edin ve Nougat sürümüne kavuşun.

Firmaya yakın kaynaklardan yayılan bilgilere göre güncellemeler OTA aracılığıyla gerçekleştiriliyor ve kısa bir süre içerisinde tüm cihazlar güncellemenin için dağıtılacağı savunuluyor.

Xperia XA Nougat Güncellemesi Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xperia XA Nougat Güncellemesi Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı adet geciktirici ilaç isimleri 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay