Xiaomi ve Lenovo Windows Telefon Çıkarıyor !

  • 18 Mart 2015
  • 772 kez görüntülendi.
Xiaomi ve Lenovo Windows Telefon Çıkarıyor !

Söylenenlere göre OEM partnerlerinden Lenovo ve Xiaomi, bu partnerlerde yer alan Microsoft ile bir işbirliğine gidiyor ve Windows işletim sistemli telefonlar çıkarma yönünde adım atıyor. Windows Phone gelişimine son hızla devam ediyor fakat bir türlü beklenen atılımı yapamamıştı..

Xiaomi-Logo-1

Xiaomi ise daha çok Mi Note kullanıcılarına hitap eden bir Windows telefon çıkarmayı hedefliyor. Lenovo’ya göre biraz daha olasılığı düşük olsa da Xiaomi’nin de böyle bir atılımı var. Tam olarak emin olmasak da Xiaomi’nin böyle telefonlar çıkarmasını isteriz bildiğiniz üzere Xiaomi birkaç ülke ile birlikte Türkiye’ye de Haziran ayında girmeyi düşünüyor .Aslında geçen Aralık’ta giricekti fakat sanırım ters giden şeyler oldu Xiaomi tarafında, gelip nasıl bir ilgiyle karşılanacağını göreceğiz.

lenovo-booth-680x380-680x380

 

Lenovo’da ise ihtimaller daha yüksek çünkü Dünya’nın en büyük laptop üreticisi ve Microsoft ile aralarında çok anlaşma bulunuyor. Bu yüzden Windows telefon kullanması çok normal . Daha yeni piyasamıza giren Lenovo bakalım ileriki günlerde Windows Phone’lu telefonlarıyla ilgi çekebilecek mi ..

Windows gelişimine devam ediyor fakat iOS ve Android gitgide aradaki farkı açıyor gibi. Siz hangi mobil sistemi kullanıyorsunuz ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ