yükleniyor...

Xiaomi Türkiye’den Şok Fiyatlar !

Türkiye’de ilk Xiaomi Mi Shop bugün açıldı ve artık resmi olarak Türkiye’ye giriş yapmış oldu Xiaomi. Ülkemizde özellikle fiyat performans tarafındaki oranıyla dikkat çekmiş ve teknoloji tutkunlarının yeni gözlerinden biri olmuştu. Fakat resmi distribütör fiyatları bunu ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Detaylar haberimizde

Xiaomi Mi 8in cok tartisilacak Xiaomi Turkiye fiyati belli oldu103362 2

Xiaomi’nin ilk mağazasını Vadi İstanbul’a açmasıyla birlikte telefon fiyatları da netlik kazandı. Xiaomi Mi 2S ve Xiaomi Mi 8 fiyatları adeta bizi şok etti. Xiaomi Mi 8’in 128 GB’lık sürümü 5399Tl, Xiaomi Mi 2S’in fiyatı ise 5499 Tl olarak etiketlere yansıdı. Bu da neredeyse bütün Xiaomi severleri şoke etmiş diyebiliriz. Çünkü o segmentte çoğu kişinin Xiaomi telefon alacağını biz düşünmüyoruz, Samsung ,Apple ve Huawei gibi alternatiflere yönelicekler tüketiciler büyük ihtimalle.

Xiaomi Mi 8in cok tartisilacak Xiaomi Turkiye fiyati belli oldu103362 1

Ayrıca bu iki telefonun İthalatçı garanti yoluyla 3700-3800 Tl civarında rahatça bulunabildiğini de ekleyelim. Aradaki farka bizce değmeyecek bir garanti farkı var arada çünkü, özellikle ekran kırılması, şarj soketinin bozulması gibi tüketici odaklı hatalarda yine ücret talep edildiğini ekleyelim. Bu fiyatlar açıkçası %5 kar oranını aşmayacağız diyen bir firmanın Türkiye distribütörlüğündeki fiyatlarına hiç ama hiç uymamış. Tüketicilerin ilgi göstermemesi üzerine fiyatların aşağı çekilmesi hiç uzakta görünmüyor. Peki sizin düşünceleriniz neler ?

Xiaomi Türkiye’den Şok Fiyatlar ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Türkiye’den Şok Fiyatlar ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.