yükleniyor...

Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000mAh

Son dönemlerde teknoloji pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Xiaomi ürettiği güvenilir ve performanslı powerbankleriyle gündeme geliyor. Bu zamana kadar çıkarılan en büyük boyutlu yedek şarj aletlerinden Xiaomi Mi Powerbank 2 ürününe 20.000 mAh batarya ile Quick Charge 3.0 desteği de geldi.

Xiaomi’nin fiyat-performans açısından oldukça etkili olan ürünleri geliştirilmeye devam ediyor. Akıllı telefonlarda iyi bir pazara sahip olan Xiaomi firması powerbank dünyasına da el attıktan sonra başarıları katlamaya devam etti. Aldığı güvenlik sertifikaları ve hızlı şarj desteği ile açık ve net bir şekilde farkını ortaya koyan Çinli teknoloji devi devasa büyüklükteki 20.000 mAh büyüklüğündeki bataryasını yeniledi.

Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000 mAh modelinde bataryanın oldukça büyük olmasınını yanına bir de Qualcomm’un en güncel şarj teknolojisi olan Quick Charge 3.0 desteğini de ekledi. Bu hızlı şarj desteği ile bundan sonra cihazlarınızı prize takmış gibi hızlı bir şekilde kolayca şarj edebileceksiniz.

Xiaomi Mi Powerbank 2

Ayrıca yenilenen powerbank ısınmaya karşı koruma, kısa devre koruması, yüksek ve düşük akım koruma ile enerji kaybını önleyici özel bir sistem ile korunuyor. Bu sayede herhangi bir yanma veya patlama gibi bir durumun önüne geçilmiş oluyor. 6 saat gibi az bir sürede şarj olabilen bu cihaz  24mm incelik ve 330gr ağırlığa sahip.

Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000mAh konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000mAh ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle American Horror Story Izle Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir gl hf ne demek Market Fiyatları 52 hafta kaç ay