yükleniyor...

Xiaomi Mi Mix 2S AnTuTu Puanı Görüldü!

Bu yıl Snapdragon 845 işlemci ile çıkacak akıllı telefonlardan biri olacak olan Xiaomi Mi Mix 2S’in AnTuTu sonuçları ortaya çıktı.

Çinli teknoloji firması Xiaomi, akıllı telefon piyasasında her geçen gün yeni bir başarıyla gündeme geliyor. Bu kez adından söz ettirmesinin sebebi ise bu yıl piyasaya çıkacak olan Xiaomi Mi Mix 2S’in AnTuTu testinde rekor bir puan almış olması. 

AnTuTu test sonuçları genel olarak cihazlar arasında bir karşılaştırma olarak kullanılabiliyor. Yakın zamanda piyasalarda yer alan ve büyük etki yaratan Huawei Mate 10 Pro’da bu testlerde 218.000 puan alarak en yüksek dereceye sahip. Ancak bu yıl öyle telefonlar geliyor ki Mate 10 Pro’yu tahtından edeceğe benziyor. Bunlardan biri de Xiaomi Mi Mix 2S. Cihaz hakkında gelen bilgilere göre AnTuTu testlerinde tam olarak 270.461 puan alıyor. Bu da bir rekor demek.

Fotoğrafta görülen cihazın kod adı polaris. Yani kesin olarak Mi Mix 2S olduğunu söylemek mümkün değil. Ancak yine de Xiaomi’nin bu başarıyla beraber rakiplerini zorlayacağı kesin. Cihaz tanıtılana kadar ortaya yeni detaylar eklendikçe haber vereceğiz.

Xiaomi Mi Mix 2S AnTuTu Puanı Görüldü! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Mi Mix 2S AnTuTu Puanı Görüldü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla