yükleniyor...

Xiaomi Mi Mix 2'nin İlk Tanıtım Videosu

Xiaomi Mi Mix 2’nin tanıtımına günler kala cihaza ait bir video yayınlandı.

Yılın en çok beklenen cihazı Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix 2 ile ilgili bir video yayınlandı.

Bir önceki Mi Mix modelinde ön panelin tamamen cam ekrandan oluşması teknoloji dünyasında büyük bir çığır açmıştı. Bakalım bu sene ne tür bir sürpriz ile karşımıza çıkacak.

Akıllı telefon pazarının zirvelerini oynayan Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 modelinin tanıtımına günler kala fiyat performans ürünlerini pazara sunan Xiaomi’nin atağı gözleri üzerine çekti.

xiaomi-mi-mix-2-cerceve

iPhone 8’in tanıtımından yalnızca bir gün önce tanıtılacak olan Mi Mix 2 modeli phablet sınıfı cihazlara rakip olacak.

Şu an için satış fiyatı konusunda belli bir miktar bulunmazken cihazın Snapdragon 835 ile destekleneceği biliniyor. Ayrıca 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri bulunması beklenen cihazın ekran boyutunun 6 inçten büyük olması bekleniyor.

İşte karşınızda beklenen Xiaomi Mi Mix 2!

 

Xiaomi Mi Mix 2'nin İlk Tanıtım Videosu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Mi Mix 2'nin İlk Tanıtım Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla