Xiaomi 6 Milyon Adet Mi Band Sattı

  • 16 Haziran 2015
  • 2.777 kez görüntülendi.
Xiaomi 6 Milyon Adet Mi Band Sattı

Akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yaparak yükselişe geçen Xiaomi , başta Çin olmak üzere çoğu devlette ipleri kendine doğru çekmeyi başardı.Ana vatanı Çin’de ise tek rakibi apple olan Xiaomi , son yıllarda en çok rağbet gören teknolojik aksesuarlar arasında 1. sırada yer alan akıllı bant üretiminin rakamları açıklandı.

Firmaların bu akıllı saat teknolojisi ile büyük bir rekabete girmesi Xiaomi firmasını da doğal olarak harekete geçirmişti.İnsanların fitness ve sağlık alanındaki görüş anlayışı bu ayrılığı doğurunca akıllı saat piyasası da başlı başına bir yol aldı.Xiaomi’de oluşan pastadan payını almak isteyince ortaya çeşitli sonuçlar çıktı.

Xiaomi-Mi-Band

Başta Çin ve Asya ülkeleri olmak üzere satışa çıkarılan akıllı saat Mi Band , bir süre sonra Avrupa pazarına da giriş yapıp raflardaki yerini almıştı.Firma , Mi Band ürününün toplam 6 milyon adet satıldığını resmi kaynaklardan duyurdu.Xiaomi , bu sağlık takip ürünü olarak nitelendirebileceğimiz giyilebilir teknoloji ürünün yanına çok daha fonksiyonel bir akıllı saat geliştirmeyi de planlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ