yükleniyor...

Xbox One X , Air Jordan 3 Tasarımı ile Karşınızda !

Nike , hem oyun severleri hem de basket severleri memnun edecek bir haberle karşınızda . Playstation 4 tasarımlı ayakkabılardan sonra bu sefer sınırlı sayıda piyasaya süreceği Xbox One X’leri piyasaya çıkardı.

Air Jordan sembolünü açıklamak gerekirsek Nba’in tartışmasız en iyi oyuncusu olarak görülen Michael Jordan’ın 1988 yılında yapılan smaç yarışmasında serbest atış çizgisinden zıplayarak imkansız diyebileceğimiz bir hareket sergileyerek yarışmayı kazanmıştı. Bu smaç tabiki unutulmazlar arasına girdi ve piyasada bu atış logosuyla ilgili ürünleri Nike çıkarmaya başladı.

Bu Microsoft oyun konsolları 3 farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahipler . Bu konsollardan birine sahip olmak isterseniz Twitter üzerinden bir yarışma yapılıyor ve kazanan 3 kişi bu ödüle sahip olacak. Fakat ABD’de veya Xbox Live destekli bir ülkede yaşamanız şart. Ayrıca unutmadan bu konsolların donanım anlamında herhangi bir farkının bulunmadığını da ekleyelim .

Xbox One X , Air Jordan 3 Tasarımı ile Karşınızda ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xbox One X , Air Jordan 3 Tasarımı ile Karşınızda ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla