yükleniyor...

Wolfteam 10 Yaşında

Türkiye’nin neredeyse en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam, 10. yaşını kutluyor.

Wolfteam 10. yaşını kutluyor, 10. yaşına özel yeni güncellemeler, dövmeler ve karakter güncellemelernin yapılacağını söyleyen netmarble Games, Türkiye’nin her köşesinde bulunan internet kafelerde ve evlerde oynanan en büyük oyunuz dedi.

Netmarble Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Wolfteam’in 10. yaşı için yaptığı açıklamada, 40 milyon oyuncu sayısına ulaştıklarını söyledi. Wolfteam’e 10 yıl içerisinde 500’den fazla silah, 50’den fazla harita eklendiğini ve aynı zamanda e-spor alanında ise 1907 Fenerbahçe, Dark Passage ve HWA Gaming tarafından e-spor takımlarının olduğunu belirtti. 

Wolfteam 10 Yaşında konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Wolfteam 10 Yaşında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla