yükleniyor...

Withings Steel HR Kalp Ritmi Ölçen Yeni Akıllı Saat Tanıttı!

Giyilebilir teknolojilere olan ilgi insanlar tarafından gün geçtikçe artıyor. İnsanların artık hayatlarını kolaylaştıracak olan giyebilir teknoloji ürünlerine alışması ve bağımlısı olmasını kendi lehine çeviren Withings, yeni tanıtmış olduğu kalp ritmini ölçen akıllı saati ile ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

Withings Steel HR

Withings Steel HR

Uzun zamandır akıllı telefonlarımız ile nabız ölçebiliyor, atmış olduğumuz adımları sayabiliyorduk. Bazı markaların artık bu özellikleri biz istemeden telefonlara koymasının sonucunda akıllı saatlerde de özellikler yayılmaya başladı. Withings ise daha önceden bu özelliği saatlerine eklemek yerine eklemeden devam etmeyi denedi ancak bu mücadeleyi pek uzun süre sürdüremedi.

Withings yeni akıllı saatine vermiş olduğu Withings Steel HR isimi ile de direkt olarak hedeflemiş olduğu kitleyi belirledi. Withings akıllı saatlerinde yeni sensörler ekleyerek hem günlük hayatımızdaki mesaj,çağrı,Facebook, Whatsapp gibi uygulamalardan bildirimleri hemde kalp ritmini yuvarlak ekranında kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

iOS ve Android cihazlarındaki uygulamayla eşitlenebilen saat, sensörlerden aldığı verileri burada düzenli bir şekilde kullanıcıya sunuyor. Akıllı telefonlarınız üzerinden erişebileceğiniz verileri aynı zamanda düzenlemek için kendi uygulamasını da Withings ücretsiz olarak sunuyor. Steel HR’ın ülkemiz fiyatı şuanda tam olarak bilinmese de Ekim ayında piyasaya sürülecek olan cihazın 36 milimetre sürümü 179 dolar ve 40 milimetre sürümü 199 dolara alıcı bulacak.

Withings Steel HR Kalp Ritmi Ölçen Yeni Akıllı Saat Tanıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Withings Steel HR Kalp Ritmi Ölçen Yeni Akıllı Saat Tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler rakı fiyatları gl hf ne demek nick oluşturucu Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 2006 kaç yaşında