SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1283
475 0

Windows Phone'a Angry Birds 2'den Kötü Haber !

Windows Phone'a Angry Birds 2'den Kötü Haber !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

2009 yılında mobil oyun piyasasına çıkış yapan ve büyük başarılar gösteren Rovio yapımı Angry Birds’ün ikinci oyununun çıkış yapacağı daha öncesinde duyurulmuştu. 2011 yılında Windows Phone platformuna giriş yapan oyunla ilgili bir açıklama geldi.

İlk oyunu 2 yıl gecikmeli olarak Windows Phone gelen oyunun ikincisiyle ilgili Windows Phone kullanıcılarına üzücü bir haber geldi. Rovio destek sayfasından yapılan açıklamada yeni oyunun Windows Phone platformuna gelmeyeceği resmi olarak açıklandı.

Bilindiği üzere 30 Temmuz tarihinde yeni oyun Android ve İOS platformuna gelecek. Rovio bu hamlesiyle ilk oyunda yakaladığı başarıyı devam ettirebilecek mi göreceğiz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Windows Phone'a Angry Birds 2'den Kötü Haber ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Windows Phone'a Angry Birds 2'den Kötü Haber ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Windows Phone'a Angry Birds 2'den Kötü Haber ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.