SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
829
307 0

Windows 10'a İkinci Büyük Güncelleme!

Windows 10'a İkinci Büyük Güncelleme!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Microsoft’un 29 Temmuz’da dağıtıma başladı Windows 10 işletim sistemi için geliştirmelerin hızla sürdüğü açık ve net bir şekilde görülüyor. İlk toplu güncellemesini yayınladıktan sonra henüz 1 hafta geçmemişken Microsoft ikinci büyük güncellemesini de yayınladı. KB3081436 koduyla sunulan bu güncellemenin tam olarak neleri içerdiği bilinmiyor ancak bazı açıkları kapattığı ve güvenlik anlamında düzeltmeleri içerdiği biliniyor.

Windows 10

Windows 10

 

Güncellemeye sahip olmak olmak sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Windows 10, kendisi güncellemeyi indirip cihazınıza kuracak. Ancak siz yine de Ayarlar’dan Windows Update’e gidip, güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Görünüşe göre Microsoft, Windows 10 ile birlikte çok daha sıkı bir güncelleme politikası uyguluyor. Windows 10’un güncellemeleri kapatmanıza izin vermiyor. Bu sayede yayınlanan güncellemeler anında size ulaşmış oluyor. Bunun yanı sıra şirketin sık sık güncellemeler yayınlamasının da işini ciddiye aldığını gösteriyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Windows 10'a İkinci Büyük Güncelleme! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Windows 10'a İkinci Büyük Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Windows 10'a İkinci Büyük Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.