yükleniyor...

Windows 10 Yapı 10536 Yenilikleri

Windows 10

Windows 10

Windows 10 Yapı 10536 Yenilikleri bizleri şaşırtıyor.

Insider kullanıcıları için Windows 10 Mobile 10536 güncellemesi geçen günlerde yayınlanmıştı. Bazı kullanıcıların yorumlarından gelen bilgilere göre yapılan performans artışı ve hata düzletmeleri aşağıda verilmiştir. Bu düzeltmelerin sonucunda olacakları kimse kestiremese de Microsoft tarafından gelen yeni güncellemenin tüm kullanıcıların işine yarayacağını düşünüyoruz. Yakın zamanda yeni güncellemelerin de Windows 10 için yolda olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Yeni gelen özelliklerin büyük bir kısımı aşağıda olmasına rağmen hala Microsoft tarafından beklenilen bir çok güncelleme olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Beta ve Alfa testleri sırasında sorunların büyük bir kısımı düzeltilse de çoğunluğu durmaya devam ediyor. Bu sorunlar da kullanıcılardan gelen geri dönüşler sonucunda Microsoft tarafından verilen güncellemeler ile düzeltileceğe benziyor.

 

Daha yüksek performans
Mobil Hotspot çalışmama sorunu düzeltilmiş.
zStorage gibi bazı uygulamalar geldi.
Kilit ekranındaki oluşan kaydırma esnasındaki gecikme giderildi.

Windows 10 Yapı 10536 Yenilikleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Windows 10 Yapı 10536 Yenilikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla