yükleniyor...

Windows 10 Torrent'e Dütü!

Windows 10 için uzun bir süredir Build sürümlerini yayınlayan Microsoft, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı Windows 10 Build 10240’dan sonra testlerine noktayı koymuştu.

Yayınlanan son Build sürümünden sonra, Microsoft’un büyük bir heyecanla beklenen Windows 10 işletim sistemi için geri sayım başladı. 29 Temmuz tarihinde kademeli olarak yayınlanacak olan Windows 10 güncellemesi, birçok yeniliği beraberinde getirecek.

Çok yakında hizmete sunulacak olan Windows 10 işletim sistemi daha çıkışının gerçekleşmesine 3 gün kala kötü haber geldi. Windows 10 Enterprise ISO, Windows 10 PRO ISO, Windows 10 Home ISO dosyaları çeşitli Torrent sitelerindeki yerini aldı. Ancak yayınlanan son Build sürümü üzerine inşa edilen Windows 10 Final sürümü için henüz illegal kullanıma olanak sağlayan Crack bulunmuyor.

Korsan yazılım kullanmanın ağır cezaları olmasına karşılık yeni korsan Windows kullanıcılarının çeşitli forum sitelerinde yeni sürüm Windows 10’u şimdiden yüklediği gözlerden kaçmadı.Microsoft hiç şüphesiz bu korsan kullanıma karşı bir hamlesi olacak ve korsan Windows 10 kullanımının önüne geçecektir.

15-07/26/win-10.png

Windows 10 Torrent Linkleri Güvenli mi?

Geçtiğimiz günlerde Torrent yazılım için çeşitli platformlardan “zararlı” damgası gelmişti. Korsan her zaman geliştiricilerin korkulu rüyası olmuştur. Büyük ve köklü firmalar bile almış olduğu üst düzey güvenlik önlemlerine rağmen ürünlerinin kırılıp yayılmasını engelleyemiyor. Korsan Windows, oyun veya uygulama kullanmanın güvenilir olup olmadığı herkes tarafından tartışılıyor ancak bu sorunun çok basit ve kısa bir cevabı var. Hayır! Bu yazılımlar kullanıcılar açısından güvenilir değil. Ürünleri kıran hackerlar bazen Crack dosyalarının içerisine kötü amaçlı yazılım entegrasyonu yapabiliyorlar.

Torrent sitelerinde yayınlanan Windows 10 ISO dosyalarında da bir oynama yapılıp yapılmadığını anlamak çok zor. Oynama yapılmasa bile korsan Windows 10 sürümlerinden uzak durulması gerektiği herkes tarafından uyarılıyor.

Windows 10 Torrent'e Dütü! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Windows 10 Torrent'e Dütü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.